Sepetim0
E-mail
Şifre
Dil İkonları
TREN
Ara
  • Ürünlerde
  • Site İçinde
  • Bloglar İçinde
BÜTÜN ALIŞVERİŞLERİNİZDE PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

İade ve Değişim Şartları

1- SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDERİM?Siparişiniz kargoya teslim edilmemiş durumdaysa "Hesabım / Siparişlerim" bölümünde ilgili siparişinizi seçin ve "İptal Talebinde Bulun" butonuna tıklayınız. Siparişiniz kargoya verildikten sonra "İptal Talebinde Bulun" butonu artık gözükmeyecektir. Sonraki işlemler için "Ürünü Nasıl İade Edebilirim?" başlığını okuyunuz.

2- SİPARİŞİM EZİLMİŞ / PARÇALANMIŞ / KIRILMIŞ OLARAK GELDİ, NE YAPMALIYIM?Lütfen sipariş paketlerinizi kargo görevlisinden teslim almadan görevlinin yanında açınız ve bu gibi durumlarda görevliye tutanak tutturunuz. Kargo Görevlisi tarafından tutanak tutulmamış ve teslim alınmış olan ezilmiş / parçalanmış / kırılmış paketlerden pilottr.com sorumlu değildir.

3- ÜRÜNÜ İADE ETMEK / DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM, NE YAPMALIYIM?Herhangi bir sebepten dolayı ürününüzü iade etmek için, "Hesabım / Mesajlarım" bölümünden "Yeni Mesaj" butonuna tıklayın ve ilgili konuyu seçerek mesajınızı gönderin.

Ürün İade işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar;

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde pilottr.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

İade edilecek ve değişelecek ürünlerde cayma hakkının kullanılması için ürünün ambalajının açılmamış, yırtılmamış, kırılmamış, ürünün bozulmamış ve kullanılmamış olması, ayrıca ürün faturasıyla birlikte gelen iade talep formunun doldurulmuş olması şartına bağlıdır. Faturasız gönderilen ürünler hiçbir şekilde kabul edilmeyip, işleme konulmayacaktır. Ayrıca ilgili ürün/paket tarafınıza kargo bedeli karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

Not: Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler; tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı kullanılamaz. Ayrıca niteliği itibarıyla insansız hava araclarını temsil eden ürünlerin uçurulması ve/veya bahsi geçen ürün türlerinin bataryasının şarj edilmesi durumunda kesinlikle iade ve değişim hakkı kullanılamaz.

İadelerin Gönderileceği Adres;

İade edilecek ürünlerin, "PİLOTTR / DEPO, MERKEZ/YOZGAT" adresine gönderilmesini önemle rica ederiz. Ayrıca iade yapılacak ürünün kargo takip numarasını tarafımıza iletmeniz, işlemlerin hızlanması için önem taşımaktadır.

İade Talebi için 0850 532 66 66 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz.