Sepetim0
E-mail
Şifre
Dil İkonları
TREN
Ara
 • Ürünlerde
 • Site İçinde
 • Bloglar İçinde
BÜTÜN ALIŞVERİŞLERİNİZDE PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

Gizlilik Bildirimi


 • Bozok Üniversitesi, Erdoğan Akdağ Kampüsü, Teknopark Sitesi, No.219 1/7 - Yozgat / Türkiye adresinde mukim PİLOTTR HOBBY BİLİŞİM DIŞ TİCARET SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ("PİLOTTR HOBBY / www.pilottr.com"), kullanıcıların www.pilottr.com ("Websitesi") üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

  Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, tüm Coşkun Şirketler Grubu iştirakleri ile de paylaşımına izin vermektedir. (Coşkun Şirketler Grubu iştirakleri hakkında detaylı bilgi için; www.coskunlar.com)


 • Kişisel bilgiler; Ad Soyad, Doğum Tarihi, Mobil ve Sabit Telefon Numarası, E-posta Adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca ""Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.


 • "PilotTR Hobby", kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecektir.


 • "PilotTR Hobby", kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya kullanımı bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
  "Pilot-TR Hobby"nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın Websitesi'ne ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, "PilotTR Hobby"nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.


 • "PilotTR Hobby", kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.


 • Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemiz'de yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.


 • Pilottr.com'dan promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız, "Hesabım / Üyeliğim / Üyelik Bilgilerim" sayfasına tıklayın. Açılan sayfada "Kampanya ve ürünler hakkında haberdar olmak istiyorum." ve "Sms ile özel indirimlerden haberdar olmak istiyorum." seçeneklerinin yanındaki işareti kaldırın.


 • Her Kullanıcı, işbu Websitesi'ni ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.