Sepetim0
E-mail
Şifre
Dil İkonları
TREN
Ara
  • Ürünlerde
  • Site İçinde
  • Bloglar İçinde
BÜTÜN ALIŞVERİŞLERİNİZDE PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT
200 ve üzeri tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo
KATEGORİLER
SEÇİMİ DARALT
Markalar Bilgi
DJI(5)
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 


Dji

            Gelişen ve değişen dünya teknoloji ile daha da güzel bir yer haline geliyor. Kocaman kameraların ufacık şekillere bürünüp cebimize sığdığı ve bir çok özelliği de içinde barındıran cihazları sık sık kullanmaktayız. Günümüzün en yeni ve en eğlenceli teknolojisi olan drone’u ise sizlere Dji sunuyor. Drone almak isteyen merak eden özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve bir drone ile neler yapılacağını öğrenmek isteyen herkese Dji olarak dünya üzerindeki en kaliteli ve son teknoloji droneları sergiliyor.  

 Neden Dji Drone?

            Son zamanlarda internet üzerinden izlediğiniz birçok videoda droneların aktif olarak kullanıldığını görebilirsiniz. Sahip olduğu özellikler ile büyüleyici görüntüler kaydetme ve benzersiz uçma yeteneğine sahip  drone markalarının en gözde olanı Dji Drone’dur. Dji drone’ları sizlerler buluşturan Dji resmi yetkili satıcısı olarak en son model droneları ve satış sonrası hizmeti sunuyoruz. Drone ile birlikte alınabilecek her türlü aparatı ve yedek parçalarını da uçmayı ve görüntü kaydetmeyi sevenlerin beğenisine sunuyoruz.  

 Dünya üzerindeki en iyi drone

            Dronelar piyasaya çıkıp da gökyüzünde yer almaya başladığı ilk günden bu yana her zaman rakiplerini geride bırakan ve daima son teknolojileri içinde barındıran ürünler üreten bir marka olan Dji, bir dronedan en iyi performansı alabileceğiniz en iyi marka diyebiliriz.. Dji Phantom ileeşsiz güzelliği ve uçuş kabiliyetinin yanı sıra güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Düşmeye ve çeşitli darbelere dayanıklı yapıda olan bu drone, üzerindeki sensörler sayesinde de asla yabancı bir cisme çarpmamaktadır. Yüksek gps kalitesi ile kalkış yaptığı yere inebilen bu dronelar sayesinde siz de gönül rahatlığıyla bir Dji drone sahibi olabilirsiniz. Uzun süre uçuşlar yapıp sevdikleriniz ile güzel yerlerde eşsiz görüntüler çekebileceğiniz Dji drone sizlerle.